Haber

SİYASALLILAR VAKFI YABANCI DİL TEŞVİK PROGRAMI

Kamu ve özel sektörde önemli görevler üstlenmeye namzet Ankara’da siyasal bilimler alanında eğitim gören üniversite öğrencilerinin, akademik, sosyal ve kültürel alanda bilgi birikimlerini artırmayı hedefleyen Vakfımızca, Siyasallılar Vakfı Yabancı Dil Teşvik Programı oluşturulmuştur. Programın amacı,…

Yeni Döneme Merhaba Pikniği

Değerli Üyelerimiz,Kıymetli öğrencilerimiz; Korona Salgını nedeniyle ara verdiğimiz toplu faaliyetlerimize “Yaza Elveda, Yeni Eğitim Dönemine Merhaba” pikniği ile Bismillah diyoruz. Çamlıdere İlçesi, Çamkoru mevkiinde bulunan Gençlik Kampı alanında sizlerle buluşmak için hazırlıklarımızı yapıyor, sizlerin katılımlarını…

Vakfımızın Bahçe Kısmı Yenilendi

Vakfımızın bahçe kısmı yenilenmiş olup, üst kısmı açılır/kapanır tavan sistemiyle çok amaçlı mekan şekline dönüştürülmüştür. Bina dış cephesi ahşap aksamlarına bakım-onarım-boya yapılarak mezunlarımız ve öğrencilerimizin hizmetine açılmıştır.

Şehit Ahmet ÖZSOY ve Şehitleri anma dua programı

Şehidimiz Ahmet Özsoy’un Bağlumda Mezarına gidilerek 15 Temmuz Şehitleri ve Tüm Şehitler için Kuran-ı Kerim tilaveti ve Dualar yapıldı.Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Tika Tecrübe Paylaşım 2019 Oryantasyon programı

TİKA'nın öncülüğünde Vakfımız öğrencileri Tecrübe Paylaşım Programı 2019 Oryantasyon programına katıldılar. Orta Asya, Orta Doğu,Afrika, Latin Amerika, Uzak Doğu Asya, Balkanlar ve Kafkasya'da yapılacak faaliyetlerde çeşitli projeler gerçekleştirilecektir.

Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı

Geleneksel Ramazan Bayramlaşmamızı Vakıf merkezimizde gerçekleştirdik. Ramazan Bayramının birlik ve beraberliğimize vesile olması temennisiyle hayırlı bayramlar diliyoruz.